Bireysel Danışmanlık

Bireysel Danışmanlık2019-02-14T07:27:43+00:00

Project Description

Bireysel Danışmanlık

Hayatta işler her zaman istediğimiz gibi gitmeyebilir. İnsanlar bize istediğimiz gibi davranmayabilir ya da olaylar istediğimiz şekilde sonuçlanmayabilir. Böyle durumlarda kimimiz sağlam durabilirken kimimiz  böyle durumları atlatmakta zorlanabiliyoruz hatta atlatamıyoruz. Çevremizde bize destek veren insanların varlığı işimizi kolaylaştırabilir. Çevreden sosyal desteğin alınması hatta sadece var olması bile iyilik hali için yeterli olabiliyor. Ama sosyal destek her zaman koruyucu olmayabiliyor.

Kültürümüzde zayıflığımızı göstermememiz ile ilgili yanlış bir inanış vardır. Bu yüzden sorunlarımızı hep kendimiz çözmeye çalışırız. Birtakım sorunların üstesinden elbette kendimiz gelmeliyiz ama zaman zaman yardıma ihtiyacımız olabilir. Normal şartlar altında ilk yardım alacağımız yer ailemizdir. Aile bireylerinin ruh sağlığını korumak durumundadır. Çevreden de destek algılayamadığımız zaman sıkışmış kalmış gibi hissederiz. Yalnızlık duyguları baş göstermeye başlar. Aslında sorunun başlarındayken bir ruh sağlığı uzmanına danışmak gerekir çünkü bekledikçe işler daha da içinden çıkılmaz hale gelir.

Son yıllarda değişse de büyük bir kesim hala psikologa gitmenin zayıflık olduğunu düşünüyor ve psikoloğa gittiğini saklıyor. Ruhsal problemlerde destek almak bir ihtiyaçtır. İnsan bütün sorunlarını tek başına çözemeyebilir. Hatta illa bir sorununun olmasına bile gerek yok. İnsanlarla daha iyi iletişim kurabilmek için ya da sorunlarla daha etkili baş edebilmek için de bir uzmana başvurulabilir.

Sorunların sizi sosyal hayattan soyutlamasına ya da size ve çevrenizdekilere zarar vermesine fırsat vermeyin.

  ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi – Cuma 10:00 – 20:00
Cumartesi 10:00- 20:00
Pazar 10:00- 20:00

  +9(0) 555 102 38 73

   ADRES

Randevu Al

Her konuda bana danışabilirsiniz. Randevu almak ya da aklınıza takılan sorular için çekinmeden aşağıdaki formu doldurup bana yollayabilirsiniz.
En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğim.