Çift ve Evlilik Danışmanlığı

Çift ve Evlilik Danışmanlığı2019-01-20T20:37:13+00:00

Project Description

Çift ve Evlilik Danışmanlığı

İnsanlar yirmili yaşlarına geldiklerinde romantik ilişki kurmak isterler. Gelişim basamaklarından genç yetişkinlik dönemine denk gelir yirmili yaşlar. Tabi ki bu zorunlu değildir ancak insanların büyük çoğunluğu bu ihtiyacı hisseder. Sevgi, saygı gibi soyut ihtiyaçlarını paylaşmak ve bir aileye ait olmak isterler. Romantik bir ilişkide karşı tarafı ararken birçok faktör işin içine girer. Aile yaşantıları, sosyal çevredeki veya iş yaşamındaki tecrübeler gibi. Bu yüzden her zaman ilk kişide istediğiniz veya aradığınız özelliklerde kişiler bulmak mümkün olmayabilir. Her başlayan ilişki sonuza kadar gidecek diye bir kural yok.

Romantik ilişkiler uyum isterler ahenk isterler. Kişiler çoğu zaman karşısındaki kişiyi istedikleri doğrultusunda değiştirmek ister. Karşı taraf ise buna karşı çıkıp savunmaya geçebilir. Genelde bu noktada ilişkide problemler baş göstermeye başlar. Sevgi romantik ilişkilerde elbette çok önemli bir faktördür. Ancak bir ilişkiyi devam ettirebilmek için bazen sevmekten fazlasını yapmak gerekebilir.Romantik bir ilişkiyi devam ettirebilmek kişilerin esneme becerisine bağlıdır. Esnek olmak ilişkide iki tarafa da kolaylık sağlayacaktır. Karşı tarafın isteklerine tepkisiz kalmak veya görmezden gelmek iletişim kurulamamasına dolayısıyla sorunların çözülmemesine sebep olacaktır.

Keyif aldığınız bir ilişkiniz var ama bazı sorunlar da canınızı sıkıyorsa bunun için çift danışması alarak problemleri çözmek isteyebilirsiniz. Evlilik öncesi bu problemleri çözmek de doğru bir hamledir. Çünkü aynı eve girmek çiftler arasında farklı sorunları doğurabilir. Daha rahat edebileceğiniz davranış kalıplarını geliştirmek ilişkilerde daha mutlu olmanızı sağlayabilir.

 ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi – Cuma 10:00 – 20:00
Cumartesi 10:00- 20:00
Pazar 10:00- 20:00

  +9(0) 555 102 38 73

ADRES

Randevu Al

Her konuda bana danışabilirsiniz. Randevu almak ya da aklınıza takılan sorular için çekinmeden aşağıdaki formu doldurup bana yollayabilirsiniz.
En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğim.