HAKKIMDA2019-01-24T12:04:18+00:00

Uzman Psikolog Arman Demirci 

Uzman Psikolog – Aile Danışmanı – Oyun Terapisti

Randevu Almak için Tıklayın

Arman Demirci

Arman Demirci 2007 yılında girdiği Ufuk Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2012 yılında mezun oldum.  2013 yılında özel bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çalışmaya başladım. Burada engelli çocuklarla ve aileleri ile çalıştımf. Çocuklarda davranış sorunları, dikkat eksiklikleri, tikler, alt ıslatma, öfke sorunları gibi birçok alanda çalışma imkanım oldu. Ailelerle de hem çocuklarıyla hem de evdeki diğer bireylerle olan sorunları için görüşmeler yaptım. 2013 yılında Ufuk Üniversitesi Gelişim yüksek lisans programını “Özel Öğrenme Güçlüğünde Dikkatin Değerlendirilmesi” çalışmasıyla 2016 yılında tamamladım.

Ailelerlei aile eğitimleri ve kurum-kurum dışı çalışanlar ile hizmet içi eğitimleri verdim. 2017 yılında ailelerin sorunlarını daha iyi anlamak ve yardımcı olmak için Aile Danışmanlığı eğitimini aldım. Sonrasında hem engelli bireylerin ailelerinde hem de normal bireylerin aileleri ile aile danışmanlığı seansları yaptım. 2018 yılında da çocuklara daha fazla yardımcı olabilmek için Oyun  Terapisi eğitimini aldım. Şu anda danışanlarımla hem kendi ofisimde hem de internet üzerinden online olarak görüşüyorum.

Randevu Alın

Her konuda bana danışabilirsiniz. Randevu almak ya da aklınıza takılan sorular için çekinmeden aşağıdaki formu doldurup bana yollayabilirsiniz.
En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğim.